حماسه نهم دیماه واکنش مقتدرانه ملت ایران به توطئه ها بود

خرم آباد - خبرگزاری مهر: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستاوردهای راهپیمایی نهم دیماه، گفت: حماسه نهم دیماه واکنش مقتدرانه ملت ایران به توطئه ها بود.

به گزارش خبرنگار مهر در شهرستان بروجرد، هادی مقدسی عصر پنج شنبه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی این شهرستان در سخنانی با اشاره به حماسه نهم دیماه سال 88، اظهار داشت: دشمن بعد از مایوس شدن از تمامی ترفندها و دسیسه ها که علیه نظام تدارک دیده بود تمام تلاش خود را بر روی جریانهای داخلی گذاشته بود.

وی با بیان اینکه بعد از انتخابات ریاست جمهوری برخی از چهره ها به سردمداری دشمن پرچم و بیرق فتنه را به دست گرفتند، بیان داشت: تحلیل اشتباه دشمنان و سردمداران فتنه بعد از انتخابات دهم ریاست جمهوری مسائلی را در کشور رقم زد که می توان از این رخدادها با عنوان امتحان الهی یاد کرد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی جریانات بعد از انتخابات را موجب جدا شدن صف دوستداران انقلاب و منافقین دانست و یادآور شد: این حوادث بهترین صافی بود تا ناخالصی ها از صفوف دوستداران انقلاب جدا شود.

مقدسی تصریح کرد: واکنش هوشیارانه مردم به حوادث بعد از انتخابات موجب مستحکم شدن موقعیت ایران اسلامی در عرصه بین المللی شد.

وی ادامه داد: این حوادث به مردم ثابت کرد که برخی از افراد اگر چه لباس همگام بودن با انقلاب را به تن کرده اند ولی توطئه های دیگری را در سر می پرورانند تا بتوانند به اهداف دنیوی خودشان دست پیدا کنند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اوج دسیسه های فتنه گران را در عاشورای سال گذشته دانست و گفت: حوادث این روز بهترین معیار برای شناسایی افکار و عقاید عناصر فتنه بود.

مقدسی یادآور شد: حماسه نهم دیماه در واقع واکنش مقتدرانه ملت ایران به حوادث و هتک حرمت های بعد از انتخابات ریاست جمهوری بود تا ملت ایران با حضور چشمگیر و پرشور خود به توطئه ها خاتمه دهند و اعلام کنند که حاضر نیستند خدشه ای به انقلاب و نظام وارد شود.

 

منبع: خبرگذاری مهر

http://9day.blogdoon.com